Polubione gry:0 0

Gry Monster High

Zwodowany w ścisłym linii lalek przez firmę Mattel w 2010 roku, na krótko Monster High kolekcji na międzynarodowym uznaniem. Doprowadziło to do utworzenia krótkich serii folii o tej samej nazwie. Znaki zostały zainspirowane filmami potwór grozy, takich jak Dracula, Frankenstein, Mumia Meduzy, Yeti, etc.

Jeśli jesteś fanem lalek, przyjdź do naszego świata i odkryć to, co mamy do zaoferowania w gry Monster High wysokiej kategorii. Masz okazję by dowiedzieć się, jak umieścić rzeczy w Monster High, aby spotkać innych postaci z kreskówek jak My Little Pony. Nasza kategoria gry Monster High daje możliwość realizacji fryzury, makijażu, ubrania i akcesoria do manicure lub pedicure ci. Można użyć kolorowe rysunki kładą nas do Państwa dyspozycji, aby odtworzyć kelnerkę o swoich ulubionych potworów lub stać sobie Mare-centaura.


Draculaura
Ona jest córką hrabiego Draculi. Jej skóra jest różowa, a jej włosy są czarne z różowymi paskami. Początkowo mieszkała z ojcem, ale chciał mieć przyjaciół jak ona więc przekonany liczbę otworzyć Monster High. Jest inteligentna istota, optymistyczne i bardzo ambitne. Chociaż wampira, woli przyjąć wegańskie styl jeść więcej owoców i warzyw oraz suplementów żelaza.

Cleo Nile
Ona jest córką egipskiej mumii. Ma długie włosy, czarny. Nosi top styl egipski, duże złote kolczyki i buty. Jest studentem Przewodniczący Rady Monster High.

Ghoul yelps
Okularach córką kilka zombie. Jest najlepszym przyjacielem Cleo i jej asystent. Niebieska Sowa ma dziecko na stanowisku zwierzaka. Jest nieśmiała dziewczyna, wolą książki, ale nie pozwól, Cleo usiadł. Może jedynie mówić językiem zombie, czyli Mumbles i jęczeć.

Astranova
Ona jest córką Ziemię z komety. Ma skórę niebiesko-fioletowy i niebieskie oczy.

Twyla
Córka czarnego człowieka. Jej skóra jest fioletowy, purpurowy, fioletowy oczy włosy nici ciemnozielonej. Jest bardzo nieśmiały, lubi spać i schować pod łóżko ludzi.

Contact - Gombis 2008 - 2017