Gry Lego Ninjago

Teraz możesz wejść do magicznego świata Ninjago, korzystając z jednej z wielu online Gry Lego Ninjago . Znajdź swojego ninja w swoich grach LEGO NINJAGO! Zagraj w ninja, którego wolisz bronić przed złym lordem Garmadonem. Możesz być mistrzem w sztuce spinjutsu, aby zniszczyć wroga w bitwie, aby wspiąć się i ulepszyć. Evil Djinn Nadakhan zagraża wyspie Ninjago. W Ninjago Skybound musisz powstrzymać go od wyjścia poza wyspę Ninjago! W tej grze 3D Ninjago odważnie grasz w Jaya i musisz uwolnić Cole'a, Wu, Nya, Lloyda, Zane i Kai. Po prostu wybierz jedną z bezpłatnych gier online Ninjago i baw się dobrze!

Magiczny świat ninja czeka na ciebie poprzez jedną z wielu ręcznie wybranych Gry Lego Ninjago , w które możesz grać online za darmo.
możesz latać, rozwiązywać kawałki układanki, możesz zacząć przygodę pełną akcji lub możesz grać w relaksujące gry ze swoimi ulubionymi bohaterami ninja. Film Lego Ninjago był imponujący w kinach i zakochaliśmy się w tych wspaniałych bohaterach! Teraz możesz przejąć kontrolę nad małym Lego Ninjago i poprowadzić je do nieba za pomocą katapult, aby zobaczyć, jak daleko możesz sprawić, by podróżowali po niebie. Zbierz żetony Ninjago, a także zdobądź dodatkowe bonusy lub spróbuj Ninjago z Spinjitzu Slash.

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy