Gry Zakupy

Jeśli jesteś pasjonatem zakupy, masz szansę odkryć kolekcję gry zakupy, które daje pomysły na zakupy i będzie powodować będzie zrobić listę zakupów. Wraz z postaciami takimi jak Ariel, dziewczyny, lub Tiana Ana, masz okazję spędzić cenny czas z wirtualnych przyjaciół i pomóc im dokonać odpowiednich zakupów, ale uważając, aby zmieścić się w budżecie.

Teraz masz szansę zbudować szczególne miejsce dla tych, którzy kochają zakupy. Zapoznaj się z instrukcjami, a następnie zatrudnia pracowników, niedrogie zestawy, buduje się krok po kroku w zależności od wymagań w grze, można dowiedzieć się stworzyć strategię tak, że masz pieniądze w budżecie i pracowników budować tak, aby przyciągnąć odwiedzających. Ale najważniejsze jest to, że trzeba być ostrożnym, ponieważ masz ograniczony czas, aby zakończyć pracę.

Kolekcja gry zakupy oferuje wszystkie dziewczyny okazję do zabawy i nauki nowych rzeczy. Czy jesteś menadżerem lub nieco fashionistka w zakresie wytwarzania, teraz jest okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności i wrodzonego talentu. Zapraszamy do przetestowania naszych darmowe gry ze znajomymi.

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy