REKLAM
Ad will close in 00:8

Plemiona z epoki brązu

Full Screen Replay
REKLAM

O grze

Ta gra jest naprawdę fajna, ale to naprawdę trudne, jeśli nie wiesz, co robisz! Upewnij się, że grasz przez samouczek, więc wiesz jak grać. Twoim celem jest wzbogacenie swojej cywilizacji, zachowanie jej w spokoju i budowanie cudownego świata. Jeśli nie wiesz, co robić, spróbuj uruchomić nową grę na najprostszym poziomie. To nie jest takie łatwe!
Trzeba przydzielić swoim ludziom kilka różnych zadań: rolnictwo, obrona, wypasanie owiec, rybołówstwo, górnictwo i badania. Przyznaj ludzi do hodowli, wypasu owiec i połowów, aby wyżywić swoich ludzi i zwiększyć swoją populację. Przyznaj ludzi do badań w celu uzyskania premii i nowych budynków. Przyznaj ludzi do wydobycia, aby budować budynki, które dają dodatkowe premie. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo osób broniących twojego miasta (zawsze upewnij się, że numer obok czaszki jest czarny). Naciśnij przycisk [+] obok zadania, aby przyporządkować jednego z obrońców lub naciśnij przycisk [-], aby usunąć pracownika i uczynić z nich obrońcę.
Będziesz musiał grać strategicznie, jeśli chcesz przetrwać wystarczająco długo, aby zbudować swoje zdumienie! Jeśli pokonasz grę na łatwym poziomie, spróbuj trochę trudniej! Jeśli potrafisz pokonać ten Bóstwo, jesteś prawdziwym mistrzem cywilizacji!

Plemiona z epoki brązu jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry obrona wieży.

Nowe gry

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy