REKLAM

Minecraft Tower Defense 2

Full Screen Replay 72%
X
Loading........
REKLAM
Tower Tank Destruction
Tower Tank Destruction
Defense 1943
Defense 1943
RavensTD
RavensTD
Sewer Germs TD
Sewer Germs TD
Ninjas vs Pirates TD 3
Ninjas vs Pirates TD 3
Tower Defence Generals
Tower Defence Generals
Cowboy ochronna
Cowboy ochronna

Opis gry

Minecraft Tower Defense 2

Po odejściu z Happyville bohater z piórem Steve wraca do Minecraft Tower Defense 2 i musisz mu pomóc pokonać hordy przerażających stworzeń. Zbadaj labiryntowy sposób wokół zielonych pól, umieść miny i pułapki, aby zniszczyć niepożądane pnącza zanim dotrą do ciebie. Zarabiaj pieniądze, aby uaktualnić obronną wieżę obronną i spróbować przetrwać wszystkie fale.

Gra Minecraft Tower Defense znalazła się wśród popularnych gier flash obronnych. Ta niesamowita gra obrony wieży w drugim rozdziale. Minecraft Tower Defese stał się bardziej ekscytującą grą z innowacjami, które pochodzi z tego rozdziału. W tym rozdziale będziesz grał w nowych mapach wojennych i umieścił nowe wieże obronne, zgodnie z oczekiwaniami. W takim przypadku nie trzeba czekać więcej. Aby dowiedzieć się więcej o tej grze, zacznijmy!

Po załadowaniu gry kliknij przycisk "START", aby przejść do głównego menu. Możesz grać w dwie różne tryby jako "Tryb przygody" i "Tryb przetrwania". Wybierz jedną, a następnie wybierz mapę wojny, którą chcesz zagrać, a następnie zacznij grę. Inne mapy wojenne zostaną zablokowane. Możesz je odblokować, jeśli uda Ci się ukończyć inne mapy wojenne.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby wykopać ścieżkę w kierunku zielonego miejsca, która jest zaznaczona na mapie na początku gry. Zaleca się wykopanie ścieżki okrągłej. Będzie to łatwe do obrony, jeśli kopiujesz taką ścieżkę.

Jeśli jest to twój pierwszy raz w tej grze, w pierwszym rozdziale nie będzie dostępnej wieży do obrony. Dlatego na pierwszym poziomie gry należy używać kaktusów do obrony. Możesz kaktusów umieścić na drodze. Możesz zacząć falować, klikając przycisk "SKIP WAVE". Jeśli gra jest wolna, kliknij przycisk "SPEED UP".

Kontrolki gier są następujące:
"MOUSE" "LEFT-CLICK" Aby poruszać się po mapie, użyj klawiszy "W, A, S, D" lub "STRZAŁKA W LEWO". Można wyzerować aktualny poziom, naciskając przycisk "R".

Minecraft Tower Defense 2 jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii: Gry Akcji. Teraz bardzo popularne na tej stronie sa tez Desktop Tower Defense Pro , Broń na polu bitwy , S.W.A.T. 2 Tactical Sniper oraz Shadow Brute.
Nowe gry
Annie Nerdy Ubierz i makijaż Nowe
Annie Nerdy Ubierz i makijaż
Rapunzel Monster High Fan Nowe
Rapunzel Monster High Fan
Barbie oddzieliła się od Kena Nowe
Barbie oddzieliła się od Kena
Bakugan kierowania ciągnikiem Nowe
Bakugan kierowania ciągnikiem
nowe ubrania dla Pink Panther Nowe
nowe ubrania dla Pink Panther
Inwazja ziemi do kosmitów to prawdziwy Nowe
Inwazja ziemi do kosmitów to prawdziwy
Anti-Terror Strike Nowe
Anti-Terror Strike
Wojna w amazońskiej dżungli Nowe
Wojna w amazońskiej dżungli
Namiętnych przyjaciół do czytania Nowe
Namiętnych przyjaciół do czytania
Elsa i Olaf Differences Nowe
Elsa i Olaf Differences
kurs tańca
kurs tańca
Heikki counter strike
Heikki counter strike
Strzelaj i uciec
Strzelaj i uciec
Wycięcie ślepej kiszki
Wycięcie ślepej kiszki

Podobne kategorie

Contact - Gombis 2008 - 2018