REKLAM
Ad will close in 00:8

Minecraft Tower Defense 2

Full Screen Replay
REKLAM

O grze

Po odejściu z Happyville bohater z piórem Steve wraca do Minecraft Tower Defense 2 i musisz mu pomóc pokonać hordy przerażających stworzeń. Zbadaj labiryntowy sposób wokół zielonych pól, umieść miny i pułapki, aby zniszczyć niepożądane pnącza zanim dotrą do ciebie. Zarabiaj pieniądze, aby uaktualnić obronną wieżę obronną i spróbować przetrwać wszystkie fale.

Gra Minecraft Tower Defense znalazła się wśród popularnych gier flash obronnych. Ta niesamowita gra obrony wieży w drugim rozdziale. Minecraft Tower Defese stał się bardziej ekscytującą grą z innowacjami, które pochodzi z tego rozdziału. W tym rozdziale będziesz grał w nowych mapach wojennych i umieścił nowe wieże obronne, zgodnie z oczekiwaniami. W takim przypadku nie trzeba czekać więcej. Aby dowiedzieć się więcej o tej grze, zacznijmy!

Po załadowaniu gry kliknij przycisk "START", aby przejść do głównego menu. Możesz grać w dwie różne tryby jako "Tryb przygody" i "Tryb przetrwania". Wybierz jedną, a następnie wybierz mapę wojny, którą chcesz zagrać, a następnie zacznij grę. Inne mapy wojenne zostaną zablokowane. Możesz je odblokować, jeśli uda Ci się ukończyć inne mapy wojenne.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby wykopać ścieżkę w kierunku zielonego miejsca, która jest zaznaczona na mapie na początku gry. Zaleca się wykopanie ścieżki okrągłej. Będzie to łatwe do obrony, jeśli kopiujesz taką ścieżkę.

Jeśli jest to twój pierwszy raz w tej grze, w pierwszym rozdziale nie będzie dostępnej wieży do obrony. Dlatego na pierwszym poziomie gry należy używać kaktusów do obrony. Możesz kaktusów umieścić na drodze. Możesz zacząć falować, klikając przycisk "SKIP WAVE". Jeśli gra jest wolna, kliknij przycisk "SPEED UP".

Kontrolki gier są następujące:
"MOUSE" "LEFT-CLICK" Aby poruszać się po mapie, użyj klawiszy "W, A, S, D" lub "STRZAŁKA W LEWO". Można wyzerować aktualny poziom, naciskając przycisk "R".

Minecraft Tower Defense 2 jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Minecraft.

Nowe gry

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy