Polubione gry:1 0
REKLAM

Minecraft Tower Defense 2

Full Screen Replay 70%
X
Loading........
REKLAM
Tower Tank Destruction
Tower Tank Destruction
Defense 1943
Defense 1943
RavensTD
RavensTD
Sewer Germs TD
Sewer Germs TD
Ninjas vs Pirates TD 3
Ninjas vs Pirates TD 3
Tower Defence Generals
Tower Defence Generals
Cowboy ochronna
Cowboy ochronna

Opis gry

Minecraft Tower Defense 2

Po odejściu z Happyville bohater z piórem Steve wraca do Minecraft Tower Defense 2 i musisz mu pomóc pokonać hordy przerażających stworzeń. Zbadaj labiryntowy sposób wokół zielonych pól, umieść miny i pułapki, aby zniszczyć niepożądane pnącza zanim dotrą do ciebie. Zarabiaj pieniądze, aby uaktualnić obronną wieżę obronną i spróbować przetrwać wszystkie fale.

Gra Minecraft Tower Defense znalazła się wśród popularnych gier flash obronnych. Ta niesamowita gra obrony wieży w drugim rozdziale. Minecraft Tower Defese stał się bardziej ekscytującą grą z innowacjami, które pochodzi z tego rozdziału. W tym rozdziale będziesz grał w nowych mapach wojennych i umieścił nowe wieże obronne, zgodnie z oczekiwaniami. W takim przypadku nie trzeba czekać więcej. Aby dowiedzieć się więcej o tej grze, zacznijmy!

Po załadowaniu gry kliknij przycisk "START", aby przejść do głównego menu. Możesz grać w dwie różne tryby jako "Tryb przygody" i "Tryb przetrwania". Wybierz jedną, a następnie wybierz mapę wojny, którą chcesz zagrać, a następnie zacznij grę. Inne mapy wojenne zostaną zablokowane. Możesz je odblokować, jeśli uda Ci się ukończyć inne mapy wojenne.

Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, aby wykopać ścieżkę w kierunku zielonego miejsca, która jest zaznaczona na mapie na początku gry. Zaleca się wykopanie ścieżki okrągłej. Będzie to łatwe do obrony, jeśli kopiujesz taką ścieżkę.

Jeśli jest to twój pierwszy raz w tej grze, w pierwszym rozdziale nie będzie dostępnej wieży do obrony. Dlatego na pierwszym poziomie gry należy używać kaktusów do obrony. Możesz kaktusów umieścić na drodze. Możesz zacząć falować, klikając przycisk "SKIP WAVE". Jeśli gra jest wolna, kliknij przycisk "SPEED UP".

Kontrolki gier są następujące:
"MOUSE" "LEFT-CLICK" Aby poruszać się po mapie, użyj klawiszy "W, A, S, D" lub "STRZAŁKA W LEWO". Można wyzerować aktualny poziom, naciskając przycisk "R".

Minecraft Tower Defense 2 jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii: Gry Akcji. Teraz bardzo popularne na tej stronie sa tez Wojna między króla i królowej , wywołanie śmierci , Sniper Hunter 5 oraz Shadow Rising.

Instrukcja

Nowe gry
Barbie Equestria Girls Fan Nowe
Barbie Equestria Girls Fan
Baby Hazel Miss Honor Nowe
Baby Hazel Miss Honor
Super niania dla dziecka Nowe
Super niania dla dziecka
Bffs Boho Chic Nowe
Bffs Boho Chic
Marinette w szkole Nowe
Marinette w szkole
Dziecko Elsa i Anna Origami i kolorowe Nowe
Dziecko Elsa i Anna Origami i kolorowe
Zayn Malik Światowa trasa Nowe
Zayn Malik Światowa trasa
Fashion Princesses & Balloon Festival Nowe
Fashion Princesses & Balloon Festival
Dziewczyny Pop Star Dress Up Nowe
Dziewczyny Pop Star Dress Up
Barbie i Elsa Bffs Nowe
Barbie i Elsa Bffs
Projektanci mody Belle and Cinderella Nowe
Projektanci mody Belle and Cinderella
Fluttershy Pony staje się matką Nowe
Fluttershy Pony staje się matką
Elsa i Anna ukryte serca Nowe
Elsa i Anna ukryte serca
Makijaż dla 3 księżniczek Disneya Nowe
Makijaż dla 3 księżniczek Disneya

Podobne kategorie

Contact - Gombis 2008 - 2017