REKLAM
Ad will close in 00:7

Księżniczka Sofia łyżwach wypadek

Full Screen Replay
REKLAM

O grze

Sofia kocha łyżwiarstwo, praktykowane długo po tym stał się księżniczką. Księżniczka Sofia jest teraz czuje się bardzo pewnie z łyżwy na stojąco. Stał się jednym z najlepszych! Ale nawet najlepsze łyżwiarzy cierpią wypadków. Taki wypadek wydarzył Princess Sofia. Grasz jako królewskiego lekarza i Twoim zadaniem jest, aby leczyć rany wielokrotności Sofii. Jak widać, jazda może być niebezpieczna czasami.

Ciało Sofii jest pełna blizn, stłuczeń i podobnie coś, co wygląda jak fragmenty. Gdzie można znaleźć odłamki lodu? Wydaje się tajemnicą niewypłacalny. Co jeszcze można rozwiązać to Sofia rany na jego ciele. Korzystanie z narzędzi po lewej stronie ekranu gry, utwardzony Sofia. Po dokładnym usunięciu kawałki te dziwne, nadal czyszczenia rany. Aby to zrobić, należy użyć serwetki z własnego zestawu narzędzi.

Aby chronić przed infekcją rany, zastosowanie środka dezynfekującego. Może to boli trochę Sofia, ale to jest w porządku. Jeżeli rana jest większy i jaśniejszy, będzie szyte. To może wydawać się proste zabawy, które można lekarz Sofii. Jednak, ta gra oferuje praktyczne doświadczenie w jaki sposób leczyć osobie poszkodowanej. Być może trzeba tę wiedzę w jeden dzień. Grać w gry i był bezpieczny!

 

Księżniczka Sofia łyżwach wypadek jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Księżniczka Sofia.

Nowe gry

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy