REKLAM
Ad will close in 00:7

Dwarf Village

Full Screen Replay
REKLAM

O grze

Graj jako czerwony mały krasnolud, który rozpoczynając życie w wiosce Bloosom Village, musisz utrzymywać gospodarstwo przez pewien okres, pielęgnując rośliny uprawne i bydło przez porę roku.

Rosnące uprawy są centralnym aspektem wszystkich gier. Gracz musi znaleźć optymalne sadzenie, pojenie i znalezienie najbardziej dochodowych roślin.

Kolejną częścią gier jest zakup, dbanie i hodowanie własnego bydła. Ta gra ma krowy, konie i kurczaki, a stajnia, stajnia i kurczak do domu.

Gracz może wziąć udział w corocznych festiwalach, takich jak Nowy Rok, konkurs Cow, konkurs Chicken Cluck oraz inne festiwale. Niektóre z nich mogą być zwykłymi wydarzeniami społecznymi, podczas gdy inne mogą być konkursami z nagrodami dostępnymi dla gracza.
Ostatecznym wyzwaniem jest to, że gracz zarządza swoim czasem. W każdym dniu gry jest tylko krótka ilość czasu, a gracz ma tylko określoną ilość energii. Musi zrównoważyć swój czas i siłę, pracując w gospodarstwie i przyjaźniając się, a także wygrać najlepszą nagrodę za farmę.

Dwarf Village jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Farma.

Nowe gry

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy