REKLAM
Ad will close in 00:10

Bow Hunter

Full Screen Replay
REKLAM

O grze

Witamy w Bow Hunter Target Challenge! Jeśli kochasz polować, wyzywać, łuk i strzałkę, to jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jest to odpowiednia gra dla Ciebie! Ta fantastyczna gra, którą można zagrać w pojedynczym odtwarzaczu lub wyzywać przyjaciół. Twoim zadaniem jest trafienie jak najwięcej celów na jelenie, jak to możliwe, wygrasz więcej punktów, jeśli trafisz na jelenie, które jest najdalej od Ciebie, masz 100 punktów, jeśli trafisz na jelenie, które jest blisko Ciebie, masz 50 punktów. Jeśli przegapisz cel, otrzymasz 25 punktów i jeśli przegapisz cały jelon nie dostaniesz punktów.

Potrzebujesz tylko szybkości, refleksji i precyzji, upewniając się, że często strzelasz do odległych celów, aby uzyskać więcej punktów. Gra jest bardzo trudne i ekscytujące, wszyscy będą kochać. Niesamowita grafika, animacja i realistyczne dźwięki przyrody i przyrody, które cię otaczają, zepchną Twój umysł. Gra łuk myśliwego nadaje się do wszystkich grup wiekowych, szczególnie tych, którzy kochają polowania. Praktykuj swój cel z łukiem i strzałką i cieszyć się tą fantastyczną grą łowców łask!

Instrukcje: Przesuń mysz w cel. kliknij i przytrzymaj przycisk myszy i przeciągnij myszą w dół, aby narysować łuk. Zwolnij przycisk myszy, aby zwolnić strzałkę.

Bow Hunter jest jedna z naszych ulubionych gier w kategorii Gry Polowanie.

Nowe gry

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy