Gry Code Lyoko

Teraz możesz dowiedzieć się naszą wspaniałą kolekcję gry Code Lyoko. Nasze darmowe pozwala wejść do wojny w przestrzeni. Możesz pomóc Aelitta znaną sztuczną jednostkę wywiadu z Lyoko, lub inne postacie w cyfrowym świecie Lyoko walczyć. Odd, Ulrich, Yumi i Jeremie są gotowi słuchać twoich poleceń i walki potężnych wrogów. Znajdź ukryte obiekty i strzelać do wrogów, którzy chcą zniszczyć wszystko. Bądź przygotowany do walki obok znaków z kodu Lyoko.

Chcesz zabijać potwory i rzucać bomby? Te gry Code Lyoko daje możliwość, aby to zrobić tuż obok swoimi ulubionymi postaciami ze słynnego francuskiego serialu animowanego ci. Opisy naszych gier są proste i zrozumiałe dla każdego uczestnika, więc nie martw się o nie trzeba wygrać walkę z potworami. Chcesz zniszczyć wrogie statki kosmiczne? Wybierz odpowiednią grę w naszej kolekcji i masz szansę udowodnić, jak dobry jesteś.

Nasze gry ładują się bardzo szybko, więc przygotuj się myszy i kładzie palce na klawiaturze, aby rozpocząć zabawę w 3, 2, 1, GO!

Gombis © 2018 - Terms of Use - Privacy Policy